Doménou značky Blaumann je nerezové nádobí Gourmet Line. Hrnce, kastróly i pánve z nerezové oceli ve vysoké kvalitě 18/0 či 18/10 lze zakoupit jednotlivě nebo rovnou v kompletně vybavené sadě nádobí. Z více než 20ti modelů sad, ve kterých najdete od 3 až do 32 kusů různých druhů nádobí, si vybere opravdu každý. Pokud hledáte menší nebo klasicky vybavený set pro jednotlivce i rodinu, vybírejte ze série Gourmet Line. Velké, komplexně vybavené sady nádobí vyrábí Blaumann pod modelovou řadou Jumbo Gourmet Line.

BL-3133_pro1.jpg


Předností všech nádob ze série Gourmet Line je silné 5-ti vrstvé dno. To zajistí rychlejší a preciznější rozehřátí hrnce po celé jeho ploše, výsledkem je úsporné vaření, při kterém šetříte nejen energii, ale i čas. Silnostěnné dno je plně funkční na všechny druhy sporáků i na ty indukční. Díky kvalitnímu materiálu a pevnému korpusu je možné všechny hrnce, kastróly i pánve, používat také k zapékání v troubě, většinu modelů i s poklicí. Nemusíte se obávat ani mytí v myčce nádobí.

jj
Jistě oceníte, že je poklice vyrobena ze žáruvzdorného skla, její tvar dokonale přilne k tělu hrnce a ergonomicky tvarovaný nerezový úchyt zůstává i při vaření vždy chladný. Integrovaný otvor pro plynulou regulaci páry v hrnci je součástí každé pokličky. Rukojeti samotných hrnců jsou nýtované, nemohou se odšroubovat či uvolnit a zaručují tedy maximální pevnost a bezpečí při úchopu. Na vnitřní stěně každého hrnce nebo kastrólu je odměrná stupnice pro perfektní přehled při vaření. 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting